Biz - Kurumsal

1994 yılında kurulan Atacom, sunduğu teknolojik çözümleri kaliteli hizmet anlayışıyla da destekleyerek BT sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. IBM, Netapp, VMware, Microsoft, Juniper, Veeam, F5 gibi halen devam eden pek çok anlaşma çerçevesinde katma değerli çözümleri pazara sunmaktadır.

Hassas ARGE çalışmaları neticesinde belirlenen ürün grupları için test, demo, destek amaçlı yatırımlar yaparak çözüm kalitesini sürekli daha üst seviyelere taşımıştır. İş ilişkisi içinde bulunduğu tüm müşteri, üretici ve distribütörler ile öncelikle etik değerlere önem vermiştir. Temsil ettiği markalar ile kurulan uzun yıllara dayalı güçlü ilişkiler ve proje odaklı iş anlayışı sayesinde en uygun alım koşullarını müşterileri ile aynı adreste buluşturabilmektedir.

Tüm satış sürecinde ve kurulum aşamasında sunulan yüksek seviyeli mühendislik hizmetlerinin yanı sıra eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleri ile de pekiştirilerek sistemsel risk faktörü asgariye indirilmiş "mutlu müşterilerden" oluşan kıymetli bir portföye 7/24 destek hizmet verilmektedir.

Sanallaştırma Çözümleri Bilişim sektörünün en gözde çözümlerinden biri olan sanallaştırma ve k...
Veri Depolama Çözümleri Atacom, kurumların her yıl katlanarak büyüyen verileri i&...
Güvenlik Çözümleri Atacom değişen dünyada bilginin değerinin farkında olan bir şi...
Anasayfa      Kurumsal      Çözümlerimiz      Bize Katılın      İletişim © 2011 Atacom Bilişim Sistemleri - Tüm hakları saklıdır Click to English Site