Bize Katılın

Başarımızı; vizyonumuza, bilgimize, yenilikçiliğimize ve ekibimize borçluyuz.

Kendi gelişimimize paralel ekibimizin de gelişimini gözeten bir insan kaynakları politikası izlemekteyiz. Gerek eğitimler, gerekse sağladığımız test ortamının yanı sıra, kaliteli ve ilklere imza atan projelerde deneyim fırsatı ile ekip arkadaşlarımızı sektörde önemli roller alabilecekleri görevlere hazırlıyoruz.

Bu doğrultuda da işe alım sürecinin, doğru çalışanı firmamıza kazandırmak için yürütülen en önemli süreçlerden biri olduğunun bilincindeyiz. Farklı kanallardan gelen başvuruları eğitim, deneyim, yabancı dil, alınan teknik sertifikalar gibi pek çok kritere bakarak ön elemeden geçiriyor ve uygun adaylarımızı görüşme aşamalarına getiriyoruz.

Siz de aramıza katılmak istiyorsanız; insankaynaklari@atacom.com.tr adresine göndereceğiniz özgeçmişiniz ile genel başvuruda bulunabilir veya açık pozisyonlarımıza Kariyer.net’ten ulaşabilirsiniz. Tüm başvuruları gizlilik esasına uyarak değerlendiriyoruz.

Sanallaştırma Çözümleri Bilişim sektörünün en gözde çözümlerinden biri olan sanallaştırma ve k...
Veri Depolama Çözümleri Atacom, kurumların her yıl katlanarak büyüyen verileri i&...
Güvenlik Çözümleri Atacom değişen dünyada bilginin değerinin farkında olan bir şi...
Anasayfa      Kurumsal      Çözümlerimiz      Bize Katılın      İletişim © 2011 Atacom Bilişim Sistemleri - Tüm hakları saklıdır Click to English Site